Tarihçe

Demir-çelik ve diğer sektörlere yön veren çağdaş mühendislik disiplini...

Erdemir Mühendislik, Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş., Türkiye'nin en büyük demir çelik kuruluşu ve entegre yassı çelik üreticisi olan Ereğli Demir Çelik Fabrikaları T.A.Ş. (Erdemir) tarafından, 16 Ağustos 2001 tarihinde kurulduk.

Nisan 2002'de faaliyete başlayan Erdemir Mühendislik, Erdemir'in kuruluşundan itibaren devam eden yatırım çalışmaları boyunca kazanılan deneyim, uzmanlık, yetkinlik ve bilgi birikimini, demir çelik endüstrisinde değerlendirmek amacıyla faaliyet gösteren bir mühendislik şirketiyiz.

Erdemir Mühendislik olarak, hızlı teknolojik değişim ve yeniliklerin yaşandığı günümüzde, kalite beklentilerinin giderek arttığı güçlü bir rekabet ortamında bulunmanın bilinciyle hareket etmekteyiz. Tutarlı ve sürdürülebilen gelişme trendini koruyarak OYAK Maden Metalürji'ye ait üretim tesisleriyle yardımcı ünitelerin yatırım, müşavirlik, mühendislik hizmetlerini yürütmek amacıyla yola çıkmıştır. Demir-çelik sektöründeki mühendislik hizmetlerinde global ölçekte firma olmayı hedeflemekteyiz.

© 2023 Erdemir Mühendislik Tüm Hakları Saklıdır.
Etik Mail etik@erdemiretik.com Etik Telefon 0 850 211 3000