Erdemir Mühendislik’te İnsan Kaynağı

Erdemir Mühendislik, OYAK Maden Metalürji Grubu’nda yürütülen İnsan Kaynakları stratejisinin bir parçası olarak; bilgi üreten, çözüm odaklı, gelişime açık, ekip çalışmasına yatkın nitelikli insan gücünü artırmaya ve elde tutmaya yönelik uygulamaları hayata geçiriyor.

Neden Erdemir Mühendislik

Erdemir Mühendislik olarak biz; yeni fikirlere açık, yaratıcı ve güvene dayalı bir kurum kültürü içerisinde, çalışanlarının bireysel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlayan ve potansiyeli verimliliğe dönüştürmeyi amaçlayan bir kuruluşuz.

Bu değerlerimizle dünya klasında grup olma hedefimize ve insan kaynağımıza daha iyi odaklanıp, çalışanlarımızın katma değerlerinin başarıya ulaşmak için ön plana çıkarabileceğimize inanıyoruz.

2018 yıl sonu itibarıyla 211 kişiye istihdam olanağı sunan Erdemir Mühendislik, OYAK Maden Metalürji Grubu’nda yürütülen İnsan Kaynakları stratejisinin bir parçası olarak; bilgi üreten, çözüm odaklı, gelişime açık, ekip çalışmasına yatkın nitelikli insan gücünü artırmaya ve elde tutmaya yönelik uygulamalar hayata geçiriyor.

© 2017 Erdemir Mühendislik Tüm Hakları Saklıdır.
Etik Mail etik@erdemiretik.com Etik Telefon 0 850 211 3000