Kariyer

Başarımızın sürekliliği için birlikte gelişiyoruz.

Erdemir Mühendislik olarak, Türkiye ve Dünya demir-çelik pazarındaki konumumuzu, sahip olduğumuz nitelikli insan kaynağının sürekli gelişimi ve motivasyonu ile sürdürebileceğimize inanıyoruz.

En değerli varlığımız, çalışanlarımız.

Bu inançla, öncelikle insana yatırım yapıyor, kurumsal değerlerimizi destekleyecek uygulamalara ve insan kaynağımızı geliştirecek faaliyetlere odaklanıyoruz. İşe alımdan başlayarak, bütün çalışanlarımıza bu anlayışı yansıtıyoruz.

Çalışanlarımızda; kendini adamışlık, kalite ve başarı odaklılık, müşteri memnuniyetine önem vermek, liderlik, şeffaflık, verimlilik ve güvenilirlik gibi özellikleri her zaman ön planda tutuyoruz.

Gelişim odaklı büyük bir takımız.

Hızla büyüyen, dinamik, değişime ve öğrenmeye açık yapımız nedeniyle, aramıza katılanların kurum kültürüne hızla adapte olabilmeleri amacıyla kapsamlı programlar uyguluyoruz.

Değişimi destekleyen, esnek, duyarlı ve değerlerle yönetilen bir şirket olarak;

Çalışanlarımızın kendilerini güvende hissetmeleri için, onlara ve kuruma değer katacak yatırımları her alanda yapıyor, çalışanlarımızın bilgi ve deneyimlerine güvenerek ve geliştirerek, geleceğe umutla bakıyoruz.

© 2023 Erdemir Mühendislik Tüm Hakları Saklıdır.
Etik Mail etik@erdemiretik.com Etik Telefon 0 850 211 3000